O akcji

„Niewykluczone” to akcja skierowana do kobiet, które nie dają się wykluczyć z przyjemności życia. Realizują się poprzez codzienne obowiązki, pasje, plany i niezapowiedziane przygody. Chcemy uświadamiać, że bariery społeczne czy fizyczne, można pokonać. Sponsorem akcji „Niewykluczone” jest marka Urinal® stworzona z myślą o wspieraniu kobiet.

Zobacz produkty Urinal

Aktualności

03.04.2014 r.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Marią Sadowską – ambasadorką akcji „Niewykluczone”. W rozmowie zrealizowanej w ramach programu „20 metrów2 Łukasza” artystka opowiada o tym, co jest dla niej najważniejsze oraz jaką receptę stosuje, aby nie wykluczać się z przyjemności życia. Wywiad można obejrzeć tutaj: Wywiad z Marią Sadowską Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia rozmów z pozostałymi ambasadorkami akcji „Niewykluczone”: Moniką Pyrek i Olgą Borys.

28.02.2014 r.

Maria Sadowska nie daje się wykluczyć! Maria Sadowska została trzecią ambasadorką akcji „Niewykluczone”, wspierającej kobiety, które nie dają się wykluczyć z przyjemności życia. „Praca przy nowych projektach filmowych, koncertowanie czy też nagrania The Voice of Poland wymagają ode mnie pełnej dyspozycyjności. Nie mogę pozwolić sobie na nieplanowane sytuacje lub problemy zdrowotne, które mogłyby wykluczyć mnie i wpłynąć na moje zaangażowanie.” – mówi artystka.

18.02.2014 r.

Weź udział w naszym konkursie! Kolejny konkurs zorganizowany w ramach akcji „Niewykluczone”! Wystarczy przesłać zdjęcie swoich codziennych przyjemności, aby wygrać wiele atrakcyjnych nagród, w tym smartfona Samsung Galaxy S4 lub elegancką skórzaną torebkę marki Wittchien. Na zgłoszenia czekamy do 11.03.2014 r. Więcej informacji o konkursie na www.niewykluczone.wp.pl.

30.01.2014 r.

Olga Borys dołączyła do grona kobiet „Niewykluczonych Olga Borys – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna – została kolejną ambasadorką akcji „Niewykluczone” promującej postawę społeczną kobiet, które nie dają się wykluczyć z przyjemności życia. „Mój temperament i chęć czerpania z życia pełnymi garściami nie pozwalają mi na to, żeby dać się wykluczyć z czegokolwiek” – mówi Olga Borys.

20.12.2013 r.

"Weź udział w naszym konkursie! Trwa konkurs zorganizowany w ramach akcji „Niewykluczone”! Wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania, aby wygrać wiele atrakcyjnych nagród, w tym iPada Mini lub komplet biżuterii W.Kruk zaprojektowanej przez Annę Marię Jopek. Na odpowiedzi czekamy do 02.01.2014 r. Więcej informacji o konkursie.
 

6.12.2013 r.

Monika Pyrek została ambasadorką akcji „Niewykluczone” Monika Pyrek – lekkoatletka specjalizująca się w skoku o tyczce, Olimpijka z Sydney, Aten, Pekinu i Londynu – została ambasadorką akcji „Niewykluczone” promującej postawę społeczną kobiet, które nie dają się wykluczyć z przyjemności życia. Inicjatorem akcji „Niewykluczone” jest marka Urinal® – stworzona z myślą o wspieraniu kobiet, która rozumie ich potrzeby.

4.11.2013 r.

Ruszyła akcja „Niewykluczone” zainicjowana przez markę Urinal. Aby dowiedzieć się więcej o postawie społecznej kobiet, które nie chcą zostać wykluczone z przyjemności życia zajrzyj na www.niewykluczone.wp.pl oraz www.zwierciadlo.pl