Urinal: Ekspert w zakresie kompleksowej pielęgnacji dróg moczowych

urinal

Nasze produkty pomagają zadbać o górne i dolne drogi moczowe.

Większość kobiet nie zwraca uwagi na zdrowie dróg moczowych, dopóki nie dotkną ją przykre dolegliwości. Marka Urinal® chce to zmienić. Po pierwsze, pomagając ci zrozumieć, dlaczego twój układ moczowy jest tak ważny, a także oferując produkty, które pomogą ci utrzymać twój układ moczowy w zdrowiu, oferując produkty wspomagające utrzymanie dobrego stanu zdrowia i prawidłowego funkcjonowania Twojego układu moczowego każdego dnia.

Niezależnie od sytuacji powinnaś zachować równowagę i zdrowie intymne. Dlatego Urinal oferuje szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych potrzeb i sytuacji.

urinal
urinal

Dowiedz się więcej o układzie moczowym

Twój układ moczowy ma za zadanie oczyszczać organizm, eliminować toksyny i zbędne produkty przemiany materii. Twoje górne drogi moczowe składają się głównie z nerek i przewodów moczowych, które transportują mocz do dolnych dróg moczowych, na które składają się rurki moczowe i pęcherz. Twoje nerki pracują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu bez przerwy. Są ważnymi narządami, tak jak serce, a ich główną funkcją jest „filtrowanie” krwi, eliminowanie toksyn i produktów przemiany materii z moczem, podczas gdy pęcherz przechowuje mocz do czasu oddania moczu. Mimo że nasz układ moczowy pełni tę ważną funkcję, w przeciwieństwie do serca, większość ludzi nie zwraca uwagi na to, aby aktywnie o nie dbać. Taka jest misja marki Urinal®. Przyjrzyjmy się teraz bliżej, jak każdy produkt Urinal® wspiera Twoje drogi moczowe.

urinal

Wspieraj funkcję wydalniczą układu moczowego

Czy kiedykolwiek czułaś nieprzyjemne pieczenie podczas oddawania moczu? Jest to jeden z głównych objawów problemów z drogami moczowymi, najprawdopodobniej infekcji, która jest najczęściej wywoływana przez bakterie, które przedostają się do cewki moczowej, czasami docierają również do pęcherza. Urinal® oferuje szeroką gamę produktów wspomagających utrzymanie układu moczowego w odpowiednim stanie, w tym naturalną funkcję usuwania zbędnych substancji z organizmu wraz z moczem.

Dlaczego i w jaki sposób cierpimy na problemy z drogami moczowymi?

"Nie siedź na zimnie, bo dostaniesz wilka kochanie!". Prawdopodobnie słyszałaś to przynajmniej raz w życiu. To jednak największy z mitów, że problemy z pęcherzem są spowodowane narażeniem na zimno. Prawda jest taka, że około 80% - 90% infekcji dróg moczowych jest wywoływanych przez bakterie zwane E.Coli, a samo przeziębienie nie może być wskazywane jako główna przyczyna. Dlatego unikanie przeziębienia nie jest wystarczająco skuteczne, aby uniknąć zapalenia układu moczowego. Należy zatem przyjrzeć się dokładniej przyczynom. 

Kobiety są wyraźnie podatniejsze na zapalenia dróg moczowych. Dzieje się tak z prostej anatomicznej przyczyny. Cewka moczowa u kobiet posiada długość zaledwie około 4 cm, przez co jest znacznie krótsza niż u mężczyzn, u których osiąga ona długość 20 cm. Dzięki temu naturalnie występujące bakterie E. coli mogą dużo łatwiej dostać się do pęcherza moczowego kobiet.

Suplement diety